می گویند داستان هر تولدی پایان شاد یک داستان غم انگیز است همواره اختری فرو می افتد تا ستاره ای جدید بر دامن آسمان زندگی بدرخشید. حکایت زوم طب نیز از جنس همین تولدها است. ستاره های درخشانی از افلاک وب فارسی فرو افتاده اند تا امروز “زوم طب” در برابر شما باشد دروازه ای بر اخبار تکنولوژی و پزشکی با روایتی خواندنی تر، خوشایند تر و البته متفاوت.

این وبگاه هر ساله در اردیبهشت ماه تولد خود را جشن میگیرد حاصل گرد هم آمدن جمعی از نویسندگان باسابقه از وب سایت های کهن تر فارسی است که اکنون زندگی دیجیتالی خود را در فضای “زوم طب” پی میگیرند و از همین رو نه تنها دغدغه کیفیت و روز آمدی وب نوشت های خود را دارند، بلکه نگاه همه جانبه به اطلاع رسانی در زمینه فناوری را نیز در مرکز بینش خود نشانده اند و تجربه های چند رسانه ای،نرمافزارهای کاربردی و فروشگاهی بر خط، فقط بخشی از همین خط مشی متمایز و عملگرایانه شان نسبت به تولید محتوا درفضای آنلاین است.

بدور از شعار، “زوم طب” در پی خبر رسانی حرفه ای، امانت دارانه و مبری از تجاری سازی است. چنین خواسته متمایزی بی تردید بدون همراهی بازیگران اصلی بازار فناوری ایران امکان پذیر نخواهد بود. رسانه های هر بازار،چه جوان و جویای نام باشند چه موفق و مانا،برای تحقق آنچه بر دوش آنها است نیازمند همراهی، درک، و رسانه پذیری پیشگامان آن بازار در تمامی وجوه هستند.

آینده غیر قابل پیش بینی است ولی برای ما “سفر خود پاداش است” و امید داریم با همراهی شما، از خود کهکشانی خواندنی بر جای بگذاریم، زایشگر ستاره های درخشان آینده. زوم طب نبض علمی ما در رگ کنجکاوی شماست.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

adblock را غیر فعال کنید

سیستم زوم طب روشی را برای دور زدن تبلیغات در سیستم شما یافته است جهت حمایت از ما از استفاده از آن صرف نطر کنید